Her Hakkı Saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.  Www.mucuckoyu.com  bilgi@mucuckoyu.com

DERNEĞİMİZ
Misyonumuz

    Çeşitli platformlara katılmak, dinamiklerle ittifak yapmak ve harekete geçirmek, dernekler arası dayanışmayı, işbirliği ve  iletişimi arttırmak, toplumsal sorumluluk geliştirme, üyelerinin hak ve menfaatlerini her zaman ön planda tutmak, yardımcı olmak ve kolaylaştırmak, korumaya yönelik çabası içerisinde olmak.
    Dernek üyelerinin sivil toplumcu, sorumlu, katılımcı birey anlayışı, tutum ve davranışını yerleştirmek, hatta derneğimizin yaşam çizgisini demokrasi anlayışını etkin ve katılımcı unsur olma yönünde çaba göstermek ve örnek hale getirmek.
Vizyonumuz.

    Köyümüzü güzelleştirmek, modern bir köy hline getirmek, yöre köyleri arasında örnek köy yapmaktır. Köyde yaşayan hemşehrilerimiz ile kentlerde yaşayan hemşehrilerimiz arasında işbirliği ve dayanışmayı, iletişimi sürekli hale getirmektir. Büyüklerimizden bize kalan kültürel, espri ve hatıralarını yaşatmaktır.
Üyelerimizin yönetilmesinde nitelikli ve sorumlu birer üye olarak etkin bir biçimde derneklerine sahip çıkıp, sorumluluk almaları, üyelik haklarını kullanmaları, derneklerini bir demokrasi okulu yapıp güçlendirmeleri, sosyal-kültürel ortamını, altyapısını oluşturup yaşayarak geleceğe taşımayı, paylaşmaya, yardımlaşmaya, dayanışmaya, kültürünü korumaya ve yaşatmayı temel hedefhaline getirmektir.Sosyal, kültürel ve katılımcı model dernekçiliktir.
Latif YILMAZ
Dernek Başkanımız
Yönetim ve Denetim Kurulu
Dernek Üyelerimizle toplantı
+27
+28°
+21°
İstanbul
Pazar, 01
Pazartesi   +28° +21°
Salı   +28° +22°
Çarşamba   +29° +21°
Perşembe   +29° +20°
Cuma   +29° +22°
Cumartesi   +27° +22°
İSTANBUL
HAVA DURUMU
ARDAHAN
HAVA DURUMU
+25
+25°
+
Ardahan
Pazar, 01
Pazartesi   +25° +10°
Salı   +26° +11°
Çarşamba   +29° +14°
Perşembe   +32° +14°
Cuma   +32° +14°
Cumartesi   +33° +14°